پربازدیدترین خطبه ها پربازدیدترین خطبه ها


آخرین خطبه آخرین خطبه

آیت الله مدرسی: جزیره ای عمل کردن اقدامات فرهنگی را بی اثر میکند. (1400/12/20)

آیت الله مدرسی: جزیره ای عمل کردن اقدامات فرهنگی را بی اثر میکند. (1400/12/20)آیت‌الله سیدمحمدکاظم مدرسی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بخش مرکزی که در روستای احمدآباد برگزار شد، با بیان این‌که توجه به سبک زندگی شهدا از جمله الزامات توسعه اجتماعی و فرهنگی عصر حاضر است،‌ اظهار کرد: تلاش هدفمند با محوریت پیاده سازی ارزش‌های اسلام ناب محمدی مهمترین ویژگی زندگی و سیره شهداست.
وی با بیان این‌که مسئولان، والدین و دست‌اندرکاران فرهنگی و آموزشی باید عوامل موفقیت جوانان را به آنان گوشزد کنند، افزود:‌ ایمان و تقوا، تلاش و کوشش، همراهی خانواده‌ها و تلاش‌هایی از جانب ادارات آموزش و پرورش‌، سیاست‌های حمایتی قوای سه‌گانه و همچنین درک واقعیت‌ها و حضور پررنگ جوانان در صحنه‌های مختلف از جمله راهکارهای ایجاد زمینه موفقیت همه جانبه جوانان در جامعه اسلامی است.
امام جمعه بخش مرکزی یزد دستگاه‌های فرهنگی نباید جزیره‌ای عمل کنند، گفت: چه بسا جزیره‌ای عمل کردن و موازی کاری باعث خنثی شدن اقدامات هر یک از متولیان امر در حوزه کاری خود شود.
آیت الله مدرسی در ادامه با بیان این‌که شورای فرهنگ عمومی استان می‌تواند میدان‌دار برنامه‌های فرهنگی استان شود، تصریح کرد:‌ کسب دستاورد شاخص و پایدار در این خصوص به برنامه ریزی جدی و منسجم نیاز دارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به مسافران و سفرهای نوروزی اشاره کرد و گفت: باید زمینه‌های سفر ایمن و امن برای مسافران فراهم شود از طرفی باید مواظب باشیم تا افراد سودجو از گردشگران سواستفاده نکنند.
مدرسی با بیان این‌که مسئولان استان بجای جلسات متعدد در آستانه نوروز باید تصمیم‌گیری کنند، بیان کرد: یکی از مهمترین مسائل مربوط به کروناست و باید در حوزه سلامت و بهداشت، پایلوت و نمونه در کشور شویم به طوری که به صورت ویژه مراکز عبادی و فرهنگی را در خصوص سلامت سازی و سالم سازی مورد توجه قرار دهیم.
امام جمعه بخش مرکزی یزد در پایان یادآور شد که باید به تنظیم بازار و نظارت به قیمت‌ها  مورد توجه باشد تا مشکلی برای مردم در این خصوص پیش نیاید.

Loading the player...

Loading the player...
همه خطبه ها همه خطبه ها