نقشه سایت نقشه سایت


پائین آمدن قيمت جنسى كه براى تجارت خريده در آخر سال پائین آمدن قيمت جنسى كه براى تجارت خريده در آخر سال

پائین آمدن قيمت جنسى كه براى تجارت خريده در آخر سال

 

امام خمینی: ١٧٦٨ اگر قيمت جنسی كه برای تجارت خريده بالا رود و آن را نفروشد و در بين سال قيمتش پايين آيد، خمس مقداری كه بالا رفته بر او واجب نيست.

 

آیت الله بهجت: مسأله ١٣٨٧- اگر قیمت جنسی که برای تجارت خریده بالا رود، و آن را نفروشد و در بین سال قیمتش پایین آید، خمس مقداری که بالا رفته بر او واجب نیست.

 

آیت الله وحیدخراسانی:مسأله ۱۷۸۵ ـ اگر قيمت جنسى را كه براى تجارت خريده در بين سال بالا رود و آن را نفروشد و تا سالش نگذشته قيمتش پايين آيد ، خمس مقدارى كه بالا رفته بر او واجب نيست.

 

آیت الله سیستانی: مسأله ۱۷۸۵ ـ اگر قیمت جنسی که برای تجارت خریده بالا رود و آن را نفروشد و در بین همان سال قیمتش پائین آید، خمس مقداری که بالا رفته بر او واجب نیست.

 

آیت الله نوری همدانی: مسأله1764- اگر قيمت جنسي را که براي تجارت خريده بالا رود ، و آن را نفروشد و در بين سال قيمتش پائين آيد ، خمس مقداري که بالا رفته بر او واجب نيست .

 

آیت الله سبحانی: مسأله 1465- اگر قيمت جنسى را كه براى تجارت خريده بالا رود، و آن را نفروشد و در بين سال قيمتش پائين آيد، خمس مقدارى كه بالا رفته بر او واجب نيست.

 

آیت الله صافی گلپایگانی: مسأله 1777- اگر قيمت جنسي كه براي تجارت خريده بالا رود، و آن را نفروشد، و در بين سال قيمت آن پايين آيد، خمس مقداري كه بالا رفته بر او واجب نيست.

 

آیت الله شبیری زنجانی:مسأله 1777- اگر قيمت جنسى را كه براى تجارت خريده بالا رود، و آن را نفروشد و در بين سال قيمتش پايين آيد، خمس مقدارى را كه بالا رفته بر او واجب نيست.