نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

«حصر» به ابزاری برای دور کردن افکار مردم از مشکلات معیشتی تبدیل شده است

«حصر» به ابزاری برای دور کردن افکار مردم از مشکلات معیشتی تبدیل شده است


آیت الله سیدکاظم مدرسی در مراسم بزرگداشت سالروز حماسه 9 دی در خارک گفت: انقلاب اسلامی تهدیدات و خطرات زیادی را پشت سر گذاشته است یکی از اصلی ترین خطراتی که انقلاب اسلامی پشت سرگذاشت جریان فتنه 88 و حوادث آن بود.

امام جمعه بخش مرکزی یزد ادامه داد: هیج کشوری به غیر از ایران نمی توانست از اتفاقات سال 88، سالم بیرون آید همانگونه که 70 انقلاب رنگی قبل از جریان 88 در سراسر دنیا به نتیجه رسید.

وی افزود: نظام سلطه و بیگانگان به خوبی فهمیده اند جنگ سخت و نیمه سخت برای آن ها هزینه های جبران ناپذیر و نتایج مناسبی ندارد لذا از جنگ نرم، زیبا و قشنگ یک نماد مانند رنگ سبز را انتخاب می کنند و جامعه را دو پاره می کنند.

*فتنه 88 بالاترین سرمایه نظام را نشانه رفته بود

آیت الله مدرسی با اشاره به تذکر های رهبر انقلاب مبنی بر عدم تفرقه در سایه رقابت های انتخاباتی،  ادامه داد: جریان فتنه 88 ، به دنبال آن بود تا سرمایه اتحاد و انسجام که بالاترین سرمایه یک کشور و ملت هست را از آن ها بگیرد.

استاد حوزه علیمه یزد تاکید کرد: تمام تئوری و مدل جورج سورس برای انقلاب های رنگی در سراسر دنیا در ایران اجرا می شود و تمام سرمایه های چند ده ساله را مردم را کف خیابان می ریزند و خسارات های جبران ناپذیری را وارد می کنند.

*کاهش فروش یک میلیون بشکه ای نفت پس از حوادث 88

وی با یادآوری خسارت های مادی فتنه 88 ، گفت: تنها در یک مورد ما از فروش دو میلیون و 700 هزار بشکه ای نفت با کاهش دفعه ای به فروش کمتر از یک میلیون بشکه رسیدیم؛ چه کسی جوابگوی این همه خسارات غیر قابل حساب است؟

آیت الله مدرسی با اشاره به آدرس غلط برخی از حامیان جریان فتنه 88، اذعان داشت: حصر سران فتنه برای عده ای ابزار تبلیغ و انحراف افکار عمومی شده است مگر رفع حصر جز به محاکمه سران فتنه و محاکمه سران فتنه جز به اعدام می رسد؟ چرا عده ای از نمایندگان و برخی مسئولان دولتی به جای آنکه مشکلات اشتغال، بیکاری و گرانی و رکورد و تورم را حل کنند، آدرس غلط به مردم می دهند؟ و افکار عمومی را از مشکلات اصلی و معیشت خود، دور می کنند؟

وی اذعان داشت: دست خدا در کنار حضور بی نظیر و کثیر مردم در 9 دی ماه سال 1388 جلوه ای از اقتدار و پایبندی مردم را به نمایش گذاشت به گونه ای که گویا از دل زمین انسان ها می جوشیدند.

انتهای پیام/*