نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیت‌الله مدرسی: دشمن با تمام توان رسانه‌ای خود به مصاف با ایران آمده است. (۱۴۰۱/۸/۲۹)

آیت‌الله مدرسی: دشمن با تمام توان رسانه‌ای خود به مصاف با ایران آمده است. (۱۴۰۱/۸/۲۹)


 آیت الله سیدمحمدکاظم مدرسی یزدی پیش از ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و جدید صدا و سیمای مرکز استان یزد با اشاره به اینکه باید از ظرفیت رسانه‌ به عنوان ابزاری در جهت معرفی انقلاب و دستاوردهای آن استفاده کرد اظهار داشت: یکی از زیرساخت‌های مهمی که در هر تمدنی مورد توجه است، زیرساخت‌های ارتباطی است.

وی با تاکید بر اینکه زیرساخت‌های ارتباطی زمینه ساز توسعه و پیشرفت هر تمدنی به حساب‌ می‌آیند خاطرنشان کرد: هرچقدر هم که زیرساخت‌های ارتباطی قوی باشد اما نیروی انسانی متعهد و توانمند برای استفاده از آن نباشد تاثیرگذاری لازم را به دنبال نخواهد داشت.

امام جمعه بخش مرکزی یزد خاطرنشان کرد: در این زمینه باید توجه داشت که رسانه‌ هم امکان استفاده به عنوان یک ابزار در راستای تمدن‌سازی بر پایه ارزش‌ها و دین را دارد و هم می‌تواند ابزاری برای نابودی بشریت و ترویج حکومت شیطانی در جامعه مورد استفاده قرار گیرد.

مدرسی یزدی به توطئه‌های مختلفی که دشمنان از ابتدای انقلاب تاکنون انجام داده‌اند اشاره کرد و گفت: هیچ کشوری به اندازه‌ای که ایران با فراز و فرود و فتنه‌های مختلف دشمن روبرو بوده مواجه نشده اما با یاری خداوند، هدایت‌های امامین انقلاب و بصیرت و همراهی مردم، تمام این موارد به پایان رسیده است.

وی به نقش رسانه‌ها برای مدیریت جامعه اشاره و عنوان کرد: اگر رسانه در کنار مدیریت نباشد قطعا در مدیریت جامعه دچار مشکل خواهیم بود لذا در اهمیت فعالیت و نقش صدا و سیما شکی وجود ندارد.

رئیس حوزه علمیه مدینه العلم الکاظمیه(ع) خاطرنشان با اشاره به هجمه‌های فراوان دشمن نسبت به رسانه در طول انقلاب اسلامی، گفت: باید این مقوله به عنوان یک استراتژی مورد اهتمام قرار گیرد و قله‌های فرهنگی و ارزش‌های انقلابی در برابر حربه دشمنان با نقش‌آفرینی رسانه‌ها حفظ شود.

امام جمعه بخش مرکزی بر نقش رسانه در اعتمادسازی در بین آحاد جامعه تاکید کرد و گفت: مردم ولی فقیه خود را دوست دارند و چون چشم امید به این نظام دارند، از همراهی با دشمن در جریانات و هنجارشکنی‌های این روزها خودداری می‌کنند و رسانه‌ها باید از این قله‌های ارزشی حفاظت کنند.