آیت الله جزایری در یزد: اجازه ندهیم «شجره خبیثه ملعونه» با مقدرات ما بازی کند

آیت الله جزایری در یزد: اجازه ندهیم «شجره خبیثه ملعونه» با مقدرات ما بازی کند


صبح امروز دهمین همایش تجلیل از برگزیدگان یزدی حوزه علمیه با حضور آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز برگزار شد.
امام جمعه اهواز در جمع طلاب یزدی با اشاره به فعالیت ده ها شبکه ماهواره ای و هزاران سایت اینترنتی برای شبهه افکنی و خدشه دار کردن افکار مردم گفت: در این دوران که باید بتوانیم به مسائل شرعی، سوالات اعتقادی و انواع سوالات، شبهات و مباحث مردم پاسخ دهیم، طلبه کم سواد نمی تواند موثر واقع شود.
آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری با بیان خاطره ای از حضرت امام خمینی(ره) اظهار داشت: امام(ره) در پاسخ به طلبه جوانی که از ایشان درخواست نصیحت داشت فرمودند: فرزندم! درس بخوان، خوب درس بخوان و برای خدا درس بخوان.
نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به آیات و روایات افزود: طلاب لباس رسول خدا(ص) را بر تن دارند. طلبه با سواد سرباز امام زمان(عج) است. وقتی برای خدا درس بخوانیم و لذت سربازی امام زمان(عج) را احساس کردیم تا لحظه موت این سربازی را با چیزی عوض نمی کنیم.
وی ابراز امیدواری کرد: انشاالله سرباز ولایت حضرت علی(ع) باشیم و به این ناصبی های خبیث و ملعون که رهبر انقلاب حقشان را ادا کردند و فرمودند شجره خبیثه ملعونه مهلت ندهیم که با مقدرات ما بازی کنند و با ماهواره هایی که در اختیار دارند القای شبهه بکنند و طوری عمل کنیم که معکوس شود و آن ها در خانه خودشان از هجوم ما بلرزند.
آیت الله جزایری با اشاره به تبلیغات آل سعود در خوزستان تاکید کرد: قطعاً پیروزی نزدیک است. در خوزستان آمدند و با هزینه گزاف تبلیغات و شیطنت کردند، مبارزه کردیم و سرانجام پیروز شدیم. مهم این است که توکل به خدا و توسل به اهل بیت داشته باشیم.
امام جمعه اهواز انقلابی بودن را جز وظائف ذاتی طلاب دانست و تاکید کرد: الحمدلله که موفق شدیم رژیم منحوس وابسته به اسرائیل و آمریکا را که آنطور فاسد بود از بین ببریم و حالا هم پای آن می ایستیم.
وی خاطر نشان کرد: این که چیزهای کوچک را پیدا کنیم و بگوئیم چرا اینطور شد این به نظر من کج سلیقگی است. اینکه اصل را رها کنیم و بچسبیم به چیزهای کوچک، اصل قضیه این است که این نظام جهت گیری اش خدا و اسلام است و رهبر آن هم یک انسان با تقوا، مجتهد، عادل، متقی، شجاع، مدیر، مدبر و قاطع است که راه امام را ادامه می دهند. باید شکر نعمت بکنیم. خدا را شکر که چنین نعمتی را به ما داده است.