نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیت الله مدرسی: تلاش دشمن تحریف شخصیت امام خمینی(ره) است.(خطبه نماز جمعه ۱۴۰۱/۰۳/۱۳)

آیت الله مدرسی: تلاش دشمن تحریف شخصیت امام خمینی(ره) است.(خطبه نماز جمعه ۱۴۰۱/۰۳/۱۳)


آیت‌الله سید محمدکاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد در خطبه‌های نماز این هفته گفت: یکی از موضوعاتی که برای تداوم انقلاب اسلامی لازم است و باید به صورت جهادی روی آن کار شود بررسی شخصیت، اندیشه و عملکرد امام است.
وی افزود: تا کنون رهبر معظم انقلاب اجازه ندادند و دشمن نتوانسته است در قالب غرض‌ورزی شخصیت امام را تحریف کند اما در تلاش برای تحریف هستند و امام یک سرمایه بزرگ اسلامی، تاریخی، ملی و انقلابی است که باید اندیشه ارزشمند ایشان برای همیشه از دستبرد تحریف در امان باشد.
امام جمعه بخش مرکزی یزد اظهار داشت: غرض ورزان برای تحریف شخصیت و دستاوردهای انقلابی امام راحل اهدافی هم دارند که یکی از این اهداف زیر سوال بردن فلسفه انقلاب اسلامی است.
مدرسی خاطرنشان کرد: ایجاد انحراف در صراط مستقیم انقلاب اسلامی و مخدوش جلوه دادن چهره انقلاب امام در میان مردم خارج از ایران اسلامی از اهداف پروژه دشمن برای تحریف شخصیت حضرت امام خمینی(ره) است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: کنترل قیمت‌ها و جلوگیری از کاسته شدن ارزش پول ملی از اولویت‌های اقتصادی امروز است، اما متاسفانه چرخه باطلی همچنان ادامه دارد این است که دولت قیمت‌ها را به شکل رسمی گران می‌کند و در بازار هم علاوه بر آن افزایش قیمت‌ها را به شکل غیررسمی داریم و این مسئله مخرب گرانی باید بین سازمان‌های اقتصادی دولتی و بازار متوقف شود.