نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیت الله مدرسی: ماموریت ها و اقدامات پلیس، افتخاری برای کشور است/ کارکنان پلیس در این ایام خوش درخشیدند . (99/01/31)

آیت الله مدرسی: ماموریت ها و اقدامات پلیس، افتخاری برای کشور است/ کارکنان پلیس در این ایام خوش درخشیدند . (99/01/31)


آیت الله مدرسی با بیان این‌که ماموریت‌ها و اقدامات ناجا، افتخاری برای کشور است گفت: نقش پلیس در توسعه همه جانبه کشور اجتناب ناپذیر است.

قائم مقام شورای حوزه علمیه یزد صبح امروز 31 فروردین ماه در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان یزد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی، اظهار کردند: در قرآن کریم در آیات فراوانی بر حفظ امنیت جامعه تاکید شده است.

ایشان با اشاره به تلاش‌های گسترده ناجا در برقراری نظم و امنیت مطلوب و همچنین مبارزه با ویروس کرونا، افزودند: کارکنان پلیس در این ایام با ایثار و از خودگذشتگی، خوش درخشیدند و اقدامات مطلوبی را انجام داده‌اند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد در ادامه با بیان این‌که ماموریت‌ها و اقدامات ناجا در کشور، افتخاری برای ایران اسلامی است، گفتند: هر حرکت و اقدام علمی، فرهنگی، اقتصادی و پژوهشی که در کشور صورت می‌گیرد ناشی از امنیت ایجاد شده توسط نیروی انتظامی است.

آیت الله مدرسی با اشاره به تدین و پاکدستی کارکنان پلیس، تصریح کردند: امروز کارکنان پلیس در شغلی خدمت می‌کنند که بخشی از پاسداری و پاسداشت از ارزش‌های دینی را بر عهده دارند.