نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیت الله مدرسی: مسجد محوری مبنای کمک رسانی به مردم در مقابله با کرونا قرار گیرد. (بازدید از گروه های جهادی مورخ 99/01/21. حسینیه آقا)

آیت الله مدرسی: مسجد محوری مبنای کمک رسانی به مردم در مقابله با کرونا قرار گیرد. (بازدید از گروه های جهادی مورخ 99/01/21. حسینیه آقا) 

آیت الله سید محمدکاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد با حضور در حسینیه آقا ضمن قدردانی از فعالیت های صورت گرفته در کمک رسانی و ارائه خدمت برای مقابله با ویروس کرونا بیان کردند: مساجد و اماکن دینی محور فعالیت های جهادی و کمک به آسیب دیدگان قرار گیرد.

 

 

آیت الله مدرسی در بازدید از فعالیت گروه های جهادی مبارزه با کرونا به ویژه هیئت رزمندگان اسلام که با حضور جمعی از مسئولین همراه بود با قدردانی از اقدامات صورت گرفته بر محور قرار دادن مساجد و اماکن دینی به عنوان سنگرهای اسلامی خدمت تاکید کردند.

 

 

استاد شجره طیبه صالحین افزودند: مساجد، حسینیه ها و اماکن دینی و مذهبی به عنوان سنگرهای اسلامی باید محور کمک رسانی و خدمت جهادی قرار گیرند زیرا هیچ سابقه ای از لحاظ جناحی و خط سیاسی ندارند بلکه تابع مستقیم ولایت هستند و مسجد محوری شاخص و مهم در جامعه اسلامی محسوب می شود.

 

 

وی خاطرنشان کردند: لازم است حمایت ها و کمک های در نظر گرفته شده به صورت آبرومندانه در اختیار نیازمندان و آسیب دیدگان واقعی این جریان قرار گیرد.

 

 

امام جمعه بخش مرکزی یزد در پایان گفتند: وقتی جریان کنونی را با دوران جنگ تحمیلی مقایسه می کنیم می بینم روحیه مردم ایران در حال حاضر همان روحیه زمان دفاع مقدس است و امیدواریم این روحیه جمعی در شرایط مختلف بر جامعه حاکم باشد.

 

 

آیت الله سید محمدکاظم مدرسی در این بازدید از خیرانی که در این مسیر قدم گذاشته و تلاش و همراهی مضاعفی نسبت به گذشته داشته اند، قدردانی کردند.