برای جبران نقض برجام هنوز هم دیر نیست/ دشمنی آمریکا را نباید با حرف پاسخ داد

برای جبران نقض برجام هنوز هم دیر نیست/ دشمنی آمریکا را نباید با حرف پاسخ داد


 

امام جمعه بخش مرکزی یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اتفاقات دیروز مجلس آمریکا در تصویب تحریم های جدید، اظهار کرد: شیطنت های آمریکا همیشه برای ملت ایران مشهود بوده و در این زمینه هرکاری توانستند علیه انقلاب، ملت و امنیت ما فروگذار نبودند.

آیت الله سید کاظم مدرسی اذعان کرد: حرکت اخیر نشان می دهد که آمریکا با ملت سر ناسازگاری دارد و از جمله مصوبه ای که دیروز در مجلس آمریکا گذشت بر اساس دیدگاه خود سیاسیون و دست اندرکاران برجام عملا نقض برجام است و زیر پای گذاشتن تعهداتی است که باید به آن عمل می کردند.

وی ادامه داد: دولت و ملت ایران در این مورد نجابت خرج می دهد. اما نقض عملی برجام را نباید با حرف پاسخ داد. بلکه نقض برجام باید عملا پاسخ داده شود و به فراخور نقض عملی برجام هم باید پاسخ داده شود.

مدرسی افزود: آنچه که از برجام به جای مانده است بعدی است که به نفع آمریکا بوده و آنچه که به نفع ایران بوده هیچ چیز از آن باقی نمانده است.

وی ابراز کرد: اعتماد به دشمن در هر عرصه مخصوصا با هشدارهای مقام معظم رهبری عاقبت وآخرت آن نفی ارزش های اسلامی است.

امام جمعه بخش مرکزی یزد در پایان گفت: هنوز هم دیر نشده است، دولتمردان باید در این زمینه هرچه زودتر با درایت و توجه به دیدگاه های مقام معظم رهبری اقدامات عملی لازم را در عرصه های مختلف انجام دهند.