نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برخی رسانه‌های داخلی با پول ملت و دولت نقش ایادی دشمن را در جنگ روانی بازی می کنند


آیت‌الله سید محمد کاظم مدرسی در  گفتگو با خبرنگاریزد رسا، با اشاره به القای جنگ نظامی از سوی برخی جریانات و ایجاد جنگ روانی و هراس بین مردم گفت: شکی نیست در هر زمان منافقانی در داخل کشور وجود دارند که هدفشان این است که راه دشمن را ادامه بدهند.

وی ادامه داد: کسانی که بر طبل ناامیدی و ناامنی روانی کشور می‌کوبند اینها بدتر از دشمنانی هستند که بر طبل جنگ واقعی می‌کوبند چرا که اینها دشمن و آنها منافق هستند و منافقان از کفار بدترند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد تصریح کرد: برخی رسانه‌ها و جراید برگرفته از پول این ملت و دولت  با سوء استفاده از این امکانات همان حرف دشمن را می زنند و همان راه دشمن را می‌روند و طبعا دشمن هم می‌خواهد به موقع از آنها استفاده لازم را ببرد.

مدرسی ادامه داد: از دستگاه قضائی به دلیل برخورد با برخی از عوامل ایجاد ناامنی روانی تقدیر می کنیم و امیدواریم این برخوردها درس عبرتی باشد برای کسانی که برای ایجاد ناامنی روانی قلم به مزد هستند.

وی عنوان کرد: حقیقتا دشمن از لحاظ خارجی خود را مستأصل می‌بیند و توان مقابله با نظام اسلامی را ندارد و خود را کوچکتر از این اقدامات می‌بیند اما با توجه به ذاتی که دارد می‌خواهد حرف خود را به کرسی بنشاند و لذا هم از رسانه‌ها، جراید و فضاهای مجازی و هم از ایادی داخلی خود برای ایجاد جنگ روانی استفاده می‌کند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: به جای دامن زدن به جنگ روانی باید به مسائل و مایحتاج عمومی مردم پرداخت، افزایش قیمت‌ها و گرانی‌ها نشان از سوء مدیریت است و باید برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم تدبیرهای لازم را به کار برد.

انتهای پیام/