توانمندی داخلی ، قدرت خارجی

توانمندی داخلی ، قدرت خارجی


امام جمعه حومه شرقی یزد در خطبه های نماز جمعه این هفته به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با آحاد مردم در هفته گذشته اشاره کردند و فرمودند همه سخنان اخیر مقام معظم رهبری را می توان در دو بخش توانمندی داخلی و قدرت خارجی تمامی ارگان های نظام جمهوری اسلامی ایران خلاصه کرد . ایشان اشاره کردند که متاسفانه کسانی که باید این سخنان مقام معظم رهبری را بشنوند گوش شنوا ندارند که این برای جامعه اسلامی و ارزش های اسلامی خسارت است .
آیت الله مدرسی فرمودند ما نمی توانیم از روی برجام بگوییم که در روابط خارجی قدرتمند ظاهر شدیم  واین یک ادعای کاملا غلط است و به سابقه بی عهدی کشورهای غربی با کشورهای اسلامی پرداختند.
ایشان جذب جوانان و جامعه  را از طریق روی آوردن به ابتذالات فرهنگی کاری بسیار اشتباه عنوان کردند و فرمودند این  مهم جز با تقویت باورهای دینی و انگیزه های اسلامی تحقق نمی پذیرد.
آیت الله مدرسی ضمن تبریک این ایام خجسته به در پیش بودن روز تجلیل از امام زادگان و بقاع متبرکه اشاره نمودند و خاطر نشان شدند که یکی از افتخارات ملت ایران ارادت ویژه به پیامبر اکرم(ص) واهل بیت و امام زادگان میباشد و در ادامه به بیان آثار و برکات این بزرگواران در زمان حیات و همچنین برکاتی که بقاع متبرکه این بزرگواران پس از حیاتشان داشته اشاره نمودند.