نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

خطبه نماز جمعه بخش مرکزی مورخ 98/11/25 «آیت الله مدرسی: نامزدهای جبهه انقلاب مانع پراکندگی آراء در حوزه‌های انتخابیه شوند»

خطبه نماز جمعه بخش مرکزی مورخ 98/11/25 «آیت الله مدرسی: نامزدهای جبهه انقلاب مانع پراکندگی آراء در حوزه‌های انتخابیه شوند»آیت الله سید محمدکاظم مدرسی در خطبه های نماز جمعه بخش مرکزی مورخ 98/11/25 ضمن قدردانی از حضور باشکوه و پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفتند: مردم آمدند، مردم از مسئولین چیز اضافه ای نمی خواهند آنچه که آن ها از مسئولین می خواهند پیمودن راه مردم است.

ایشان افزودند: مردم با اخلاص و صفا، فداکاری و گذشت و اتحاد و انسجام آمدند و همه وجودشان را در طبق اخلاص قرار دادند مردم هم از مسئولین همین را می خواهند و می گویند شما هم پشت سر ما بیایید نمی خواهیم جلوتر از ما هم بیاید.

امام جمعه بخش مرکزی یزد ادامه دادند: مردم به مسئولین می گویند ببینید ما چه دردی و چه مشکلی داریم و چطور تحمل می کنیم شما هم سعی کنید در درمان این دردها و در حل این مشکل ها و در همراهی با مردم کوتاه نیایید.

قائم مقام شورای حوزه های علمیه استان یزد اضافه کردند: ما مرگ بر امریکا و مرگ بر استکبار می گوییم شما هم همین ها را بگویید نروید دنبال سازش، ما وحدت را می گوییم شما هم همین را بگویید. ما تداوم انقلاب و حمایت از رهبری را می گوییم و عملا هم این حمایت را اعلام می کنیم شما هم همین را عملا انجام دهید. نه اینکه طوری سخن بگویید و طور دیگری مانند منافقان عمل کنید. برخی از مسئولین ما متاسفانه در پستو خانه هایشان یک طوری می اندیشند در تریبون ها یک طوری حرف می زنند و در میدان عمل طور سومی رفتار می کنند. این را مردم برنمی تابند.

آیت الله مدرسی با تأکید بر حضور پرشور در انتخابات مجلس گفتند: حضور در انتخابات باید با قرب الهی و در ساعات اولیه صورت بگیرد چرا که یک امر عبادی است.

امام جمعه بخش مرکزی یزد اظهار داشتند: برخی از آقایان که خود را باخته شده می بینند هم در عرصه بین المللی و هم در درون، و عمر خودشان را بر فنا می بینند در این مدت مسئولیت، حرف های دلسردکننده ای می زنند.

عضو شورای فرهنگی عمومی یزد خاطرنشان کرد:ند شما کسی هستی که خودت دست کم 10 دوره در انتخابات در این کشور رای آوردی، چطور آن 10 دوره شورای نگهبان و نظارت استصوابی اش مشکلی نداشت اما این دوره مشکل دارد. آدم تعجب می کند.

ایشان خطاب به نامزدهای جبهه انقلاب گوشزد کردند: آن دوستانی که احساس می کنید که در یک خط ارزشی انقلابی قرار دارید و مورد حمایت توده های مردم انقلابی هستید سعی کنید تفرقه آرا در هیچ حوزه انتخاباتی نداشته باشید؛ پراکندگی آرا دوباره یک جریان بدسابقه ای را در برخی حوزه های انتخابیه روی کار می آورد.

آیت الله مدرسی گفتند: به قول معروف سر گردنه کسی کشتی نمی گیرد؛ بروید یک گوشه بنشینید و مشکل را حل کنید دوستان انقلابی که احساس می کنید نیاز دارید به یک مجلس جدید از قدیم، گفتن برای یک دستمال که انسان قیصریه را به آتش نمی کشد.