خطبه های آیت الله حاج سید محمد کاظم مدرسی دامت برکاته امام جمعه محمد آباد یزد 09/12/1392

خطبه های آیت الله حاج سید محمد کاظم مدرسی دامت برکاته امام جمعه محمد آباد یزد 09/12/1392


آیت الله حاج سید محمد کاظم مدرسی در جمع نمازگزاران دهنو پس از سفارش به تقوا به آغاز هفته احسان و نیکوکاری اشاره کردند و فرمودند: کمیته امداد امام خمینی در سال 1357 به فرمان حضرت امام خمینی رحمت الله علیه تاسیس و تا به امروز جایگاه خود را حفظ کرده است ؛ اعتماد مردم به این کمیته از سرمایه ها و افتخارات این کمیته می باشد.
امام جمعه محمد آباد یزد در بخش دیگری از سخنان خویش از حضور آیت الله العظمی سبحانی در یزد تشکر کردند و ایشان را سنگری محکم در مقابل وهابیت و تکفری ها و سلفیت دانستند.


خطیب جمعه محمد آباد یزد با اشاره به ابلاغ ابلاغ سیاست‌های كلی «اقتصاد مقاومتی» از طرف مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ایی دامت برکاته، همکاری قوای سه گانه را در این زمینه برای تحقق آن سیاست خواستار شدند.
معظم له در این بخش از سخنان خود از دولت خواستند با تثبیت قیمت ها، جلو ضرر و زیان عمده مردم، و سود جویی عده ایی فرصت طلب که فقط به فکر خویش هستند را بگیرد تا به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک نماید.
آیت الله حاج سید محمد کاظم مدرسی، محاسبه درآمد مردم را با تومان، و محاسبه هزینه ها با دلار را ظلم به مردم دانستند.
امام جمعه محمد آباد یزد در بخش دیگری از سخنان خود از تبلیغات بی رویه کنسرت ها در شهر دارالعباده و دارالعلم یزد انتقاد کردند و در این رابطه اظهار داشت؛ فضای حاکم بر ملت ایران و مردم دارالعباده یزد، فضای دینی اسلامی است؛ و لازم است از طرف ارگان های مسئول جلوی این گونه تبلیغات بی رویّه کنسرت ها در شهر دارالعباده یزد گرفته شود.
ایشان در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب در استان از برگزارکنندگان نمایشگاه کتاب تشکر کردند و فرمودند: شایسته است مردم بخشی از درآمد خود را جهت خرید کتاب هزینه کنند.