دست مروّجان بی دینی در دارالعباده قطع شود

دست مروّجان بی دینی در دارالعباده قطع شود


امام جمعه جومه شرقی یزد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن تقدیر از سپاه پاسداران در برخورد با چپاولگران بیت المال گفتند: متأسفانه برخی افراد دلشان برای بیت المال نمی‌سوزد و با وجود اینکه مقام معظم رهبری بر برخورد جدی با چپاولگران تأکید بسیار داشتند اما اقدام خاصی انجام ندادند در حالی که اطلاعات سپاه پاسداران توانست آنها را شناسایی و از خروج این چپاولگران از کشور جلوگیری کند.

آیت الله سید محمد کاظم مدرسی با بیان اینکه باید در برداشت های نامشروع از بیت المال قوای سه گانه و دستگاه‌ها ورود پیدا کنند، ادامه دادند: برخی افراد که مسئول برخورد با دریافت های نجومی شدند خود حقوق ده‌ها میلیونی دریافت می‌کنند و اینگونه برخورد با فساد خود فساد آور است و جواب نمی‌گیریم و باید به طور جدی با مفسدین برخورد شود.

ایشان با تأکید بر حضور مردم در نماز سیاسی عبادی جمعه گفتند: ائمه جمعه باید در نمازهای جمعه فسادها را روشن کنند تا مسئولان با آن برخورد کنند و مردم نیز از هر جهت آنها را مورد حمایت قرار دهند.

آیت الله مدرسی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که نماز جمعه به عنوان قرارگاه تعبیر کردند، ادامه داد: معظم له نماز جمعه را قرارگاه ایمان، تقوا، اخلاق و ... معرفی کردند چرا که ما در در حال نبرد با دشمن هستیم و این نماز جمعه قرارگاهی برای دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی است.

ایشان با اشاره به اقدامات ضد دینی برخی در استان دارالعباده یزد گفتند: اخیرا در سطح شهر تبلیغ کردند که بانوان در پارک شادی در یک روز مشخص دوچرخه سواری کنند در حالی که از حضور آقایان ممانعت نشده است و در دید نامحرمان این کار انجام می‌شود .

امام جمعه حومه شرقی یزد ادامه داد: متأسفانه برخی افراد در استان هستند که با درک حساسیت زمان در راستای ترویج بی دینی قدم برمی‌دارند و اینها کسانی هستند که نه دلشان برای استان، نه برای مسئولین فرهنگی و نه برای دولت‌های گذشته، فعلی و آینده می‌سوزد و تنها هدفشان ترویج بی بند و باری و بی دینی در شهر، استان و کشور است.

آیت الله مدرسی تاکید کردند: مسئولان باید با اینگونه افراد برخورد جدی داشته باشند و این افراد معاند و بی دین را به دادگاه معرفی کنند و دستشان را برای همیشه ازاقداماتی که فرهنگ و ارزش‌های دینی را در دارالعباده تهدید می‌کند، قطع کنند.