دیدار جمعی از فرماندهان بسیج دانش آموزی با آیت الله مدرسی

دیدار جمعی از فرماندهان بسیج دانش آموزی با آیت الله مدرسیبسیج دانش آموزی باید پیوند میان حلقه های مدرسه، مسجد، اولیا و مربیان و روحانیت و حوزه علمیه باشد

آیت الله مدرسی ضمن گرامیداشت ایام شهادت دانش آموز شهید حسین فهمیده خاطر نشان کردند که او یکی از نمادهای ارزشمند مقاومت است.

ایشان فرمود بسیج دانش آموزی زمانی می تواند به اوج موفقیت خود یرسد که پیوند میان حلقه های مدرسه، مسجد، اولیا و مربیان و روحانیت و حوزه علمیه باشد.

وی گفت بسیج دانش آموزی باید به گونه ای باشد که نه تنها در علم آموزی و تحصیل دانش آموزان خدشه ای وارد نکند بلکه آنها را نسبت به درس قوی تر و پایبندتر کند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت نباید علاقه اولیا به موفقیت های علمی و تحصیلی دانش آموزان مانع ورود آنها به مساجد و فعالیت آنها در بسیج باشد بلکه باید بدانند که مسجد عامل تقویت بنیه های علمی و عملی دانش آموزان است که یکی از راه های اعتماد سازی برگزاری کلاسهای درسی و تقویتی در مساجد است.

آیت الله حاج سید محمدکاظم مدرسی ادامه داد یکی از اهداف عالیه انقلاب تربیت نسل ارزشمند و فرهیخته ای است که در زمینه های مختلف بتوانند زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر(عج) باشند.

ایشان به بیان اهداف خبیثانه استکبار جهانی و آمریکا در طول تاریخ پرداختند و خاطر نشان کردند که استکبار خواهان ملت هایی سر سپرده است که خواسته های آنها را انجام دهند که به حول و قوه الهی و فرمایشات و راهنمایی های #امام_خامنه_ای ایران عزیز بوده و هست و هیچ گاه نخواهد گذاشت که جلوی عزت، پیشرفت و حضور و نفوذ ما در منطقه و جهان بگیرند.

?? در ابتدای این دیدار جناب سرهنگ زارع مسئول بسیج دانش آموزی، گزارشی از عملکرد و برنامه های بسیج دانش آموزی ارائه کردند.