سخنرانی آیت الله مدرسی در تجمع اعتراضی طلاب برعلیه رییس جمهور آمریکا

سخنرانی آیت الله مدرسی در تجمع اعتراضی طلاب برعلیه رییس جمهور آمریکا   ⭕️دولتمردان موضعی قاطع و عملی در برابر گستاخی آمریکائی ها بگیرند.

   آمریکا نماد بدعهدی در جهان است و همواره در طول تاریخ این مسئله را به اثبات رسانده و نشان داده که کمتر به تعهدات خود با دول خارجی پایبند بوده است.

   اقتصاد مقاومتی کلیدواژه شکوفایی اقتصادی کشوراست که از سوی مقام عظمی ولایت بارها و بارها مطرح‌شده اما متأسفانه در طول 4 سال دولت قبل توجه ای به این موضوع نشد.

   دو سال ازعمردولت یازدهم در پی برجام سازی و دو سال بعد در پی پسابرجام گذشت و امروز هم با تهدید خروج آمریکائی‌ها از برجام در دولت دوازدهم به دنبال برجام ترامپی بوده و منتظر تصمیمات آمریکائی‌ها برای کشور هستیم که این طرز تفکر با اقتصاد مقاومتی سازگاری ندارد.

   روا نسیت که شما با این سابقه کثیف دولت‌های آمریکا تمام‌وقت خود را صرف مذاکره با چنین روحیه کثیفی بکنید و منتظر تصمیم آنان برای کشور باشید

   دخالت آمریکائی‌ها در رابطه با سپاه به معنی دخالت در امور کشوری مستقل و قانون اساسی یک ملت است و مردم و مسئولان ما در این زمینه باید هوشیارتر از قبل عمل کنند.

   آمریکائی‌ها عملاً خود را از برجام خارج کردند بنابراین به‌طور رسمی خارج نخواهند شد چراکه آنان به هر آنچه مدنظرشان بوده رسیدند امروز تأسیسات هسته‌ای فردو، اراک و نطنز ما عملاً تعطیل است وهدف از هوچی گری های سیاسی ترامپ راه‌اندازی جنگ روانی علیه ملت و دولت ماست