سکوت مجامع بین المللی آل سعود را گستاخ‌تر کرده است

سکوت مجامع بین المللی آل سعود را گستاخ‌تر کرده است


واکنش آیت الله مدرسی به تحولات بحرین:

ساقط شدن رژیم بحرین با اهانت به شیخ عیسی قاسم/سکوت مجامع بین المللی آل سعود را گستاخ‌تر کرده است

امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: اقدام در سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم برای کنترل کشور بحرین و حرکت های انقلابی مردم، نتیجه ای جز سرنگونی رژیم آل خلیفه را نخواهد داشت.
ساقط شدن رژیم بحرین با اهانت به شیخ عیسی قاسم/سکوت مجامع بین المللی آل سعود را گستاخ‌تر کرده است

امام جمعه بخش مرکزی یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، با محکومیت شدید اقدام آل‌‌خلیفه در سلب تابعیت روحانی مجاهد و انقلابی آیت‌ الله شیخ عیسی قاسم، اظهار کرد: حرکات اخیر صورت گرفته در منطقه در راستای ظلم و استکبار می باشد که گاهی استکبار با استفاده از مهره های خود در کشور های مثل لیبی و مصر در جهت به انحراف کشیدن این کشورها اقدام کرده است.

آیت الله سید کاظم مدرسی بابیان اینکه استکبار در بعضی از کشورها در صدد از بین بردن چهره های شاخص در بین مسلمانان است افزود: آیت‌ الله شیخ عیسی قاسم از مهره های اصلی مبارزه با ظلم، ستم و استکبار در کشور بحرین بوده وسلب تابعیت از ایشان عملا برای سیطره کامل بر بحرین و خاموش کردن حرکت های انقلابی مردم این کشور است. این اقدام آل خلیفه نتیجه معکوسی را در پی داشته و مانند آتش زیرخاکستر ناگهان زبانه کشیده و طومار آل خلیفه را در هم خواهد پیچید.

وی این اقدامات را موجب شعله ورتر شدن انقلاب اسلامی بحرین و شتاب در فروپاشی رژیم دست نشانده این کشور دانسته و گفت: همانطور که در رویات آمده است "حکومت ها شاید بتوانند با کفر پیشگی دوام بیاورند ولی با ظلم و ستم نمی تواند دوام بیاورد." بنابراین ظلم و ستم به هرمقدار فروان تر شود حیات آن حکوکت کمتر خواهد شد.

آیت الله مدرسی به نقش آل سعود و آمریکا در تحولات بحرین اشاره کرد و افزود: آل سعود مهره ای برای برای اجرای منویات استکبار است و اکنون که آمریکا با انقلاب اسلامی ایران بزرگترین منافع خود را در منطقه از دست داده است، سعی دارد به هر طریق ممکن در امور منطقه دخالت کند.

وی با بیان اینکه سکوت سازمان ملل و کشورهای غربی، دامنه جنایات و فشار بیشتر بر ملت بحرین را افزوده است گفت: مجامع بین المللی در برابر حرکاتی که از سوی استکبار برنامه ریزی می شود سکوت می کنند که یکی از آفات این مجامع است و متاسفانه مردم مظلوم دنیا از این مجامع بین المللی سلب اعتماد کرده اند.