نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

شهرداری یزد باید پاسخگوی مطالبات مردم باشد(۱۴۰۲/۱/۲۵)

شهرداری یزد باید پاسخگوی مطالبات مردم باشد(۱۴۰۲/۱/۲۵)


 به اینکه کنترل امنیت فرهنگی جامعه از انتظارات مردم است اظهار کرد: مقوله فرهنگ باید از حالت ولنگاری فعلی که به سر می برد خارج و ساماندهی شود که لازمه این کار اتخاذ تصمیمات کلان در سطح وزارت کشور است که باید هر چه سریعتر اجرایی شود.

وی با بیان اینکه جامعه هیچ نیازی به درگیر شدن با دیگران، بستن و کارهایی از این جنس ندارد تصریح کرد: راهکارهایی مانند اخذ جریمه های سنگین برای مغازه هایی که قانون را رعایت نمی کنند وجود دارد که جنبه بازدارنده دارد و در این مسیر باید بهانه ها کنار گذاشته شود.

 امام جمعه بخش مرکزی عنوان کرد: ما ترس ان داریم که اگر این وضعیت ولنگاری در این مکان ها کنترل نشود این خانه های سنتی، رستوران ها و امثال این ها  به جامعه کشیده شود و این موارد شایسته جامعه اسلامی نیست.

مدرسی در پایان با اشاره به اینکه میدان شهید سلیمانی نیز وضعیت مناسبی ندارد خاطرنشان کرد: این میدان وضعیت بسیار نامناسبی دارد و مدام در حال تعمیر و تخریب و ساخت است و علاوه بر این نمادی نیز برای شهید سلیمانی در آن وجود ندارد که تمام این موارد باعث گله مندی مردم شده است و شهرداری باید در عمل پاسخگوی مطالبات و مراجعات و خواسته های مردمی باشد.