طلاب ممتاز

طلاب ممتاز


باسمه تعالی

به حول وقوه الهی و در تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) دفتر آیت الله حاج سید محمد کاظم مدرسی در نظر دارد همانند سال های گذشته و در دهمین سال ازتعداد محدودی از طلاب ممتاز یزدی شاغل به تحصیل در حوزه های علمیه شهرهای قم و یزد تقدیر به عمل آورد.

به همین منظور از طلاب شاغل به تحصیل در تحصیل در رشته های فقه و اصول، فلسفه، کلام وتفسیر و واجد شرایط و ملاک های لازم و نیز افرادی که از پایان نامه خود در موضوعات فوق دفاع کرده اند درخواست می شود، جهت ثبت نام حداکثر تا تاریخ 95/06/18 به سایت smodaresi.ir مراجعه نمایید.

شرایط لازم برای طلاب متاهل:

*شاغلین به تحصیل در حوزه علمیه قم و یزد: معدل 17 به بالا.

*شاغلین به تحصیل در مراکز تخصصی و در رشته های فوق الذکر: معدل 18 به بالا.

 

شرایط لازم برای طلاب مجرد:

*شاغلین به تحصیل در حوزه علمیه قم و یزد: معدل 18 به بالا.

*شاغلین به تحصیل در مراکز تخصصی و در رشته های فوق الذکر: معدل 19 به بالا.

لازم به ذکر است اتمام پایه تحصیلی و شرکت در تمامی امتحانات پایه مورد نظر برای طلاب شاغل به تحصیل در حوزه، و کسب معدل لازم در دو نیم سال تحصیلی سال تحصیلی 1395-1394، برای شاغلین به تحصیل در مراکز تخصصی ضروری است .

 

توجه: طلاب عزیزی که در حال خواندن دروس حوزوی به صورت جهشی هستند نیز می توانند ثبت نام نمایند 

 

مدارک لازم: تصویر برگ ارزیابی، تصویر صفحه اول و صفحه دوم شناسنامه(هر کدام از تصاویر باید با فرمت jpg بوده و از 200 کیلو بایت بیشتر نباشد.)

در ضمن طلابی که طی دو سال تحصیلی گذشته از پایان نامه سطح سه یا سطح چهار خود دفاع کرده و معدل 17 به بالا گرفته اند نیز می توانند متن پایان نامه خود را در قالب فایل pdf (حداکثر 2 مگابایت) به همراه تصویرکارنامه دفاعیه و تصویر شناسنامه در سایت بارگذاری کنند.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09131599129 تماس بگیرید.

جهت ثبت نام معدل اینجا را کلیک کنید .

جهت ثبت نام پایان نامه اینجا را کلیک کنید.