نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قدرت بخشیدن به رژیم صهیونیستی؛ از اهداف طرح معامله قرن

قدرت بخشیدن به رژیم صهیونیستی؛ از اهداف طرح معامله قرن


آیت الله سید محمد کاظم مدرسی با اشاره به نزدیک شدن به روز قدس فرمودند: آخرین جمعه ماه رمضان روز جهانی قدس نامیده شده که  حضور در راهپیمایی این روز از ضروریات شرعی، عقلی، سیاسی و امنیتی است.

ایشان در ادامه گوشزد کردند حضور در راهپیمایی روز قدس آثار و برکات زیادی دارد از یک طرف شارع، ما را امر به معروف و نهی از منکر کرده و چه منکری پست‌تر از جریان غده سرطانی رژیم صهیونیستی است و از طرفی از نظر امنیتی برای ما این موضوع مهم است چرا که اگر مردم در صحنه حضور نداشته باشند دشمن احساس توانایی و قدرت کرده بنابراین از نظر امنیتی این حضور در راهپیمایی جایگاه رفیعی دارد.

امام جمعه بخش مرکزی یزد تصریح کردند: به لحاظ سیاسی نیز تنها جریانی که ام الفساد منطقه و بشریت است؛ همین غده سرطانی اسرائیل است، که باید برداشته شود بنابراین وظیفه دینی، سیاسی، امنیتی و اخلاقی ما حکم می‌کند که بیش از پیش در صحنه حضور داشته باشیم.

معظم له با اشاره به  پیگیری طرح معامله قرن توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی گفتند: هدف از این جریان رسمیت و قدرت بخشیدن به رژیم صهیونیستی و تضعیف بیشتر فلسطین است چرا که آمریکا هیچ گاه حرکتی را به نفع فلسطینیان انجام نمی‌دهد.

ایشان ادامه دادند: جنایات رژیم صهیونیستی، کشتار و اسارت گرفتن فلسطینیان، جداسازی خانواده‌ها از یکدیگر به همراه زیر پاگذاشتن مصوبات بین المللی و نقض عهد در دنیای بشری امروز مواردی است که همه به آن واقف هستند و امریکا از آنها چشم پوشی می‌کند و اکنون نیز برای دفاع از غده سرطانی اسرائیلی و حمایت از منافع آن از معامله قرن می‌گویند.

امام جمعه بخش مرکزی تصریح کردند: هدف از طرح معامله قرن در واقع تشکیل اجماعی به سود رژیم غاصب صهیونیست و علیه فلسطین است و به فرموده مقام معظم رهبری تنها مقاومت در برابر این جریانات است که همیشه جواب داده و جواب خواهد داد و این طرح معامله قرن نیز با حمایت امت اسلام مانند طرح‌های دیگر امریکا محکوم به شکست است.