نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مصاحبه یزد رسا در مورد سند 2030

مصاحبه یزد رسا در مورد سند 2030آیت الله سید محمد کاظم مدرسی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با جمعی از فرهنگیان گفت: آنچه که سند تحول آموزش و پرورش کشور دنبال می‌کند آموزش و پرورشی پیشرو همراه با حرارت دینی و شور انقلابی است که باید این سند تحول در استان ملاک عمل قرار گیرد.

وی ادامه داد: هر از گاهی برخی افراد حرکت‌هایی را در خلاف مسیر پیشروی علم انجام می‌دهند که مقام معظم رهبری در مورد آن تذکر دادند یا افراد معلوم الحالی در مسیر حرارت دینی با برگزاری برنامه‌ها و گفت و شنودهایی و یا در مسیر خلاف ارزش‌های انقلاب با مایوس کردن دانش آموزان و حتی دانشجویان عمل می‌کنند که طبعا این اقدامات از دیدگاه اسلام، قرآن، رهبری و بزرگان دینی مطرود است.

امام جمعه بخش مرکزی یزد در خصوص سند 2030 عنوان کرد: سند 2030 در صدد تربیت انسان‌هایی خنثی و بی تحرک همراه با روحیه بی تفاوتی به ارزش‌های دینی است که به تعبیر مقام معظم رهبری با اجرای آن سرباز برای غرب تربیت می‌شود و متاسفانه گاهی شنیده می‌شود برخی از مسئولان رسما از این سند 2030 دفاع می‌کنند.

آیت الله مدرسی تصریح کرد: متاسفانه با همه تاکیداتی که از سوی مقام معظم رهبری ومراجع انجام شده است برخی به صورت غیر رسمی در صدد پیاده کردن منویات سند 2030 در سطح جامعه به خصوص آموزش و پرورش هستند.