موضع گیری شدید آیت الله مدرسی به شیطنت دوباره در یزد

موضع گیری شدید آیت الله مدرسی به شیطنت دوباره در یزد


موضع گیری شدید آیت الله مدرسی نسبت به شیطنت دوباره در یزد:

علی رغم وعده مسئولین خبرها حاکی از آن است پارک شادی(که فاقد فضای محصور می باشد) برای دوچرخه سواری بانوان انتخاب شده و حتی در ساعات برگزاری این مراسم هم از حضور آقایان در پارک ممانعت به عمل نمی آید.

چندی پیش دوچرخه سواری برخی بانوان در حرکت سه شنبه های بدون خودرو در یزد موجب بروز نارضایتی مردم و تذکر علما شد. پیرو این واکنش ها مسئولین یزد وعده حل این مشکل و انتقال بانوان به فضایی محصور را دادند. متاسفانه علی رغم این وعده خبرها حاکی است پارک شادی(که اتفاقا فاقد فضای محصور می باشد) برای این امر انتخاب شده و حتی در ساعات برگزاری این مراسم هم از حضور آقایان در پارک ممانعت به عمل نمی آید.

امام جمعه بخش مرکزی یزد در واکنش به این اتفاق در مصاحبه با عصر فرهنگ گفت: به نظر می رسد بعضی از افراد با درک حساسیت زمان در صدد چوب حراج زدن به فرهنگ دینی استان یزد هستند.

آیت الله سید محمد کاظم مدرسی اظهار داشت:  این افراد نه به دولت آقای روحانی علاقه ای دارند نه به مسئولین اجرائی استان علاقه ای دارند و نه به مسئولین فرهنگی و روحانیت. این ها ماموریتشان ایجاد جو متشنج و التهاب دینی در جامعه است.

وی افزود: طبعاً آقای استاندار و مسئولین ذی ربط باید در این زمینه تکلیف این افراد را یک بار برای همیشه روشن کنند. ما مدت هاست در ارتباط با کارهای خلاف شرع در استان آن هم به صورت علنی تذکرات لازم  را داده ایم. در پاره ای از موارد استاندار هم اعلام کرده اند ما هم با این حرکت ها موافق نیستیم اما باز هم اینگونه حرکت ها دیده می شود و این نشان دهنده بی کفایتی و بی تعهدی دست اندرکاران اینگونه امور ضد فرهنگی است .