نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نمازجمعه19بهمن97⭕️ این سنت قبیله گرایی که تقصیر ها را گردن دولت قبل بیاندازند موجب تضعیف نظام می شود.

نمازجمعه19بهمن97⭕️ این سنت قبیله گرایی که تقصیر ها را گردن دولت قبل بیاندازند موجب تضعیف نظام می شود.حضرت آیت الله مدرسی امام جمعه بخش مرکزی استان یزد در خطبه های نماز جمعه 19بهمن ماه97 پس از دعوت مجدد مردم به رعایت تقوا وپارسایی، ایام فاطمیه را خدمت امام زمان (عج) ومردم تسلیت عرض نمودندوشرکت در مجالس حضرت زهرا(س) را موجب تضمین وبیمه شدن روحی،جسمی ومعنوی انسانها دانستندوفرمودند:کسانی که در این مجالس شرکت میکنند سر از پوچی در نمی آورند، بلکه کسانی سر ازپوچی در می آورند که در مجالس لهو ولعب شرکت میکنند.

همچنین ایشان بااشاره به ایام جشن پیروزی انقلاب اسلامی فرمودند:مبادا به نام جشن پیروزی انقلاب، ارزش ها را زیر پا بگذاریم.

حضرت آیت الله مدرسی در بخش  دیگری از خطبه های نماز جمعه فرمودند:مسئولین نباید تقصیر ها را گردن دولت قبل بیاندازند؛این سنت قبیله گرایی وسنت دوران جاهلیت است که موجب تضعیف امیرالمومنین در صدر اسلام شد.

ایشان از مسئولین درخواست نمودند تا این اوضاع نابسامان اقتصادی را کنترل نمایند وفرمودند: مردم از این وضع اقتصادکشور گله مندند و در رنج به سر می برند.

امام جمعه بخش مرکزی در ادامه به 22بهمن وایام پیروزی انقلاب اشاره نمودند وبه بیان برخی از تعابیر امام خمینی(ره) در مورد انقلاب پرداختند از جمله این تعبیر امام (ره) که فرمودند:« انقلاب اسلامی تجلی حکومت الله بر روی زمین است».

ایشان در ادامه سخنانشان فرمودند: شرکت در راهپیمایی 22بهمن تجدید بیعت با آرمان های امام ومقام معظم رهبری واصول واهداف انقلاب است.

حضرت آیت الله مدرسی حضور مردم در راهپیمایی22 بهمن را عامل بازدارنده وکنترل کننده بدخواهان دانستندوفرمودند: ما برای تأمین امنیت خود وناکام گذاشتن برنامه های دشمن وزدن مشتی محکم بر دهان دشمنان باید در راهپیمایی شرکت کنیم.

ایشان همچنین با اشاره به بیانیه اتحادیه اروپا فرمودند: این بیانیه هم گستاخانه بود وهم به عنوان کیفر خواست علیه انقلاب اسلامی به حساب می آید واز مسئولین کشور خواستار موضعی قاطع ومستحکم نسبت به این بیانیه شدند.

 

انتهای پیام/

 

 Loading the player...
Loading the player...