نماز جمعه 95/03/14

نماز جمعه 95/03/14


بسمه تعالی
تبدیل سلطه گری و سلطه پذیری جامعه به سلطه ستیزی ازهنرهای امام(ره) بود.
تدبیر مقام معظم رهبری موجب برافراشته بودن پرچم انقلاب است.
آیت الله حاج سید محمد کاظم مدرسی امام جمعه محمد آباد در حسینیه بزرگ محمد آباد پس از سفارش به تقوا به دنبال بحث هفته های گذشته به گناهان کبیره اشاره و همه را به حفظ رعایت حقوق و حفظ آبروی دیگران و وفای به عهد و پرهیز از گناه سفارش کردند.
آقای مدرسی سپس با یادآوری سالروز ارتحال حضرت امام و گردهمایی مردم در حرم آن بزرگوار اشاره و تدبیر مقام معظم رهبری را موجب برافراشته بودن پرچم انقلاب بیان کرد و امام را انسانی مومن متعبد و انقلابی به تمام معنا دانست ایشان اضافه کرد یکی از هنرهای حضرت امام(ره) این بود که سلطه گری و سلطه پذیری جامعه را به سلطه ستیزی مبدل و معتقد بود که ما نه ظلم میکنیم و نه زیر بار ظلم میرویم .
آقای مدرسی از تلاشهای فرماندار یزد تقدیر و اظهار داشت فرماندار باید در جمع مردم حاضر و جمعی از مشکلات مردم را با مدیریت و حتی بدون هزینه مالی حل نماید ایشان حل مشکل ورودی محمد آباد را از عمده ترین مطالبات این مردم دانست و از همه مسئولین مربوطه خواست تا در رفع این مشکل روستای محمد آباد بکوشند.
آقای مدرسی در پایان به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و بهره مندی از فضائل و عبادات این ماه اشاره و اظهار داشت ای کاش همچنانکه تمام ادارات و نهادها برای تحویل سال نو تلاش می کردند جهت ورود به ماه رمضان هم به جنب و جوش در می آمدند.

 

دانلود صوت خطبه اول

دانلود صوت خطبه دوم