نماز جمعه 95/03/07

نماز جمعه 95/03/07


نماز جمعه این هفته حومه شرقی یزد با حضور اقشار مختلف مردم این مناطق در روستای دهنو برگزار گردید.
آیت الله مدرسی در خطبه اول ضمن توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی در این خطبه بیاناتی در باب دینداری و ملاک آن فرمودند و با بیان آیات و روایات به تشریح و تبیین این موضوع و مصادیق اجتماعی آن پرداختند . ایشان در ادامه ویژگیهای انسان عادل را بیان و عوامل دوری از عدالت را برشمردند
آیت الله مدرسی در خطبه دوم نمازگزاران را به رعایت تقوای الهی سفارش کردند و ضمن خیر مقدم به حضور حلقه های طیبه صالحین بسیج  در نماز جمعه ، به بیان برکات این حلقه ها و نمازگزاران را به شرکت در این جلسات دعوت نمودند.
ایشان در ادامه به تشکیل دوره جدید مجلس خبرگان رهبری و محتوای بلند سخن مقام معظم رهبری در جمع اعضای جدید مجلس خبرگان که ((نظام اسلامی باید قدرتمند شود)) اشاره نموده و به بیان راه کارهایی در این بخش پرداختند.
آیت الله مدرسی در پیش رو داشتن غبار روبی و تکریم مساجد در آستانه ماه مبارک رمضان اشاره کرده و ویژگی های هویتی،فقهی وحقوقی این مکان مقدس را بیان نمودند.
ایشان در پایان به شروط مقامات آمریکایی برای بهره مندی از برجام اشاره کرده و آمریکا را غیر قابل اعتماد دانستند و فرمودند که نباید به آمریکا دل خوش کرد و باید نگاه به درون و نیروهای داخلی داشته باشیم.