نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

واکنش آیت‌الله مدرسی به اظهارات معاون استاندار (مصاحبه ۹۹/۰۴/۱۵)


به گزارش میبدما؛ آیت‌الله سید محمد کاظم مدرسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یزد با اشاره به حاشیه‌های نشست‌های اخیر شورای اسلامی شهر یزد اظهار داشتند: در هر محیط کاری ممکن است اختلاف نظرهایی به وجود آید که اولا این موارد نباید به خشونت و تندی تبدیل شود و در ثانی هیچ تحریک و زمینه ای نباید ایجاد شود تا اصلا فضایی برای خشونت وجود داشته باشد.

ایشان خاطرنشان کردند: هرگز مدافع حرف‌های ناصحیح و نامربوط نیستیم ولی به طور کلی باید توجه داشته باشیم که در هر محیطی از جمله محیط خانوادگی اگر اختلافی به وجود آمد، نباید حیثیت کلی را فدا کرد.

رئیس حوزه علمیه مدینه العلم الکاظمیه(ع) یزد افزودند: اگر فساد مالی یا جابجایی صورت گرفته و مشکلاتی وجود دارد، دستگاه قضا و سازمان بازرسی باید به صورت جدی در این زمینه ورود کنند و قطعا بررسی‌های لازم در حال انجام است اما بحث های بی نتیجه و جنجال، زمینه مایوس کردن مردم را به وجود می آورد و اتهام عدم شفافیت به عده‌ای زدن کار درستی نیست.

آیت الله مدرسی با تاکید بر اینکه نیروهای ارزشی به دنبال شفافیت امور هستند و به همین جهت هم مجلس یازدهم رای به شفافیت داد گفتند: این که به دنبال شفافیت باشیم به آن معنی نیست که حیثیت یزد و یزدی تباران را چنان به بازی بگیریم که شبکه‌های بیگانه و معاندان در این زمینه ورود کنند.

نائب رئیس شورای مرکزی حوزه‌های علمیه استان یزد خاطرنشان کردند: اختلافات داخلی و خانوادگی را باید با مشارکت و کمک بزرگان حل و فصل کرد و موضوع را دست‌آویز سیاسی‌بازی‌هایی که به آبروی یزد ضربه وارد می‌کند نکنیم.

امام جمعه بخش مرکزی